Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Titanium|Stoel&Stuur Verw.|Adapt.Cruise|Camera|
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Titanium|Stoel&Stuur Verw.|Adapt.Cruise|Camera| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 april 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 106.595 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GKK-90-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 639 kg |
| Gewicht: | 1.331 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Parkeersensor
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Zij airbag(s) voor
- ASR